БО “100 відсотків життя. Київський регіон” провела загальну зустріч за підсумками року

Учора за загальних зборах організації члени колективу БО «100 відсотків життя. Київський регіон» обговорили досягнення поточного року та будували плани на рік майбутній. А говорити є про що і пишатися є чим.

За цей рік ми перевиконали індикатори по усіх напрямках, з якими працюємо і підвищимо їх в наступного року. Ми успішно завершили проекти Киянка та Respond, Respect.  Ми розпочали децентралізацію(а фактично революцію)) ВІЛ-послуг в Києві, і не зупинимося, поки не завершимо розпочате. Ми доклали зусиль до обслуговування ЛЖВ за місцем проживання. Модернізували кабінети лікарів, навчали їх та медичних сестер. Ми вели перемовини із чиновниками, наводили аргументи, сперечалися, просили і обґрунтовували, але все таки запустили механізм великих змін для ЛЖВ в столиці.

Великою перемогою цього року стало впровадження в Києві системи соціального замовлення за ініціативи БО «100 відсотків життя. Київський регіон». Аналізуючи цей пілот, можна впевнено говорити, що інститут соціальних послуг необхідно значно розширювати та надавати НУО більше можливостей для якісної роботи вже найближчим часом.

В наступного році ми продовжимо успішні проекти поточного року та розпочнемо цілий ряд нових: продовжуємо роботу із ЛЖВ, хворими на туберкульоз, ув’язненими, розпочинаємо роботу в слідчих ізоляторах та проект із діагностики та лікування вірусного гепатиту С.

Ми дякуємо всім колегам, партнерам, благодійникам, представникам влади та ЗМІ, які разом із нами працювали, щоб допомогти пацієнтам! Ваша допомога вкрай важлива для нас, адже спільно ми рятуємо життя тисячам людей!

Також ми запрошуємо профільних фахівців долучитися до спільної справи, приєднавшись до колективу «100 відсотків життя. Київський регіон». За посиланням ви можете обрати цікаву для вас вакансію, надіслати резюме і стати частиною нашої великої команди: http://plwh.kiev.ua/vakansiyi

 

 


Коментарі для цієї сторінки закриті