Благодійний концерт “Рука в руці”

Благодійний концерт "Рука в руці"10 грудня 2011 року на базі правобережного Центру відбувся благодійний концерт «Рука в руці», присвячений дню солідарності з ВІЛ-позитивними людьми та Дню Благодійника. Даний захід проходив в рамках благодійної акції «Історія однієї іграшки».
Метою концерту було висловити подяку тим людям та організаціям, які впродовж тривалого часу надавали підтримку дітям, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД.

Було запрошено представників Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» та Вікторію Люборевич-Торкхову, нейропсихолога когнітивного розвитку, а також –співробітників міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Адже саме завдяки фінансової підтримки фонду «АНТИСНІД» та авторської розробки Програми «Вчимося радості» Вікторією Люборевич-Торкховой ВІЛ-позитивні підлітки – клієнти нашого відділення мали можливість відвідати «Новий канал», ресторан «МАМБО», майстер-класи «Бізнес-школи», АРТ-класи «Handmade», музичну – та фотостудії.
Також значний благодійний внесок зробили Дар’я Іваненко та Ірина Жарук – працівники МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Минулого року вони організували благодійну акцію «Лист святому Миколаю», завдяки якій всі наші ВІЛ-позитивні дітки, які писали святому Миколаю листи з побажаннями, отримали саме ті подарунки, про які мріяли (горні велосипеди, ноутбуки, скейти, ролики, іграшки тощо).
Також благодійну виставу відвідали всі, хто проявив турботу та милосердя до дітей, які живуть з ВІЛ шляхом закупівлі вітамінів, дитячого одягу, продуктів харчування, організації дитячих свят тощо.
Концерт було відкрито урочистими промовами Булах Лади, виконавчого директора КМВ ВБО «ВМ ЛЖВС», та Пілявської Людмили, директора Київського міського правобережного Центру, а також Вариги Віри, координатора програм КМВ ВБО «ВМ ЛЖВС». В програмі брали участь запрошені артисти: співачка Юлія Амерханова, артисти ART-STUDIO Євтушенко, а також діти – клієнти правобережного центру, які протягом місяця вчили вірші, пісні та ставили творчі номери спеціально для цього заходу, в знак своєї подяки благодійникам. Після закінчення концерту для дітей було організовано вручення подарунків та солодкий стіл.
Благодійний концерт "Рука в руці"
Із запрошених гостей були присутні вище згадані представники фонду О. Пінчук «АНТИСНІД», Вікторія Любаревич-Торкхова, працівники МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», а також представники Національного банку України, Євангельської Церкви Ігоря Алферова, «Компанії МТС України», Київського міського центру соціальних служб сім’ї дітей та молоді, ВБО «ВМ ЛЖВС», «Ніка-Київ», Українська Медична Місія « UkraineMedicalOutreach», HealthRightInternational (Право на здоров’я) та ін.

Благодійний концерт "Рука в руці"

Під час концерту всім, хто надавав допомогу ВІЛ-позитивним дітям, було вручено «сертифікати благодійника».
Сподіваємось, що такий захід переросте в щорічну традицію.


Коментарі для цієї сторінки закриті