У день спонтанного прояву доброти «Миті» подарували хвилини задоволення 38-річній киянці

05Робити добро потрібно від щирого серця, не шукаючи вигоди. Головне – своїм вчинком допомогти людині, дати їй надію чи просто подарувати приємні, теплі хвилини. В день спонтанного прояву доброти соціальне підприємництво «Миті» завітало в гості до Інни, 38-річної киянки, яка внаслідок важкої хвороби втратила зір.

Навесні 2016 року жінка перехворіла декілька разів герпесом, далі – бронхіт. Перенісши хворобу на ногах, стан її здоров’я різко погіршувався. В травні Інна потрапила до лікарні, та покращення не було. Через місяць жінка вже не могла за собою доглядати, у неї відмовила рука і впав зір до нуля відсотків. Менше ніж за пів року з красивої, молодої жінки Інна перетворилася на хвору, немічну пацієнтку, за якою потрібен був постійний догляд. Після того, як у жінки діагностували ВІЛ-інфекції та призначили антиретровірусну терапію, її стан почав стабілізуватися.

Зараз клієнтка знову лягає до лікарні, щоб пройти необхідний курс лікування. Інна занепала духом через те, що з нею сталося. Їй дуже не зручно, що її мати повинна за нею доглядати. Вона ніяк не може змиритися з тим, що більше не бачить себе у дзеркалі, не може сама розчесати та заплести волосся. Щоб хоч трішки підтримати жінку, ТМ «Миті» влаштували для неї «домашній салон краси». Майстер, яка приїхала до Інни, підстригла її, зробила зачіску та манікюр. Спеціаліст підмітила, що у клієнтки дуже гарне волосся, та порекомендувала коротко не стригтися. Ще одним неочікуваним подарунком став набір натуральних косметичних засобів власного виробництва «Миті», який допоможе жінці дбати про красу та, незважаючи на важкий недуг, залишатися чарівною.

Соціальне підприємництво «Миті» висловлює велику подяку всім, хто придбав продукцію і цим самим долучився до подарунка для Інни. Окрему подяку висловлюємо Даші Мещеряковій, яка приїхала до клієнтки та зробила їй манікюр і стрижку. Ми разом зробили хорошу справу, і це лише початок. Вже зовсім скоро ви дізнаєтеся про ще одну акцію доброти, яка на разі готується.


Коментарі для цієї сторінки закриті