Перша тисяча від СП “Миті” знайшла свою власницю

0210 % коштів, які були виручені від продажу продукції СП «Миті» передано на лікування 30-річної жінки, яка опинилася у скруті.

Анна дізналася про свій ВІЛ-позитивний статус під час вагітності, проте на облік до Центру СНІДУ не стала, так як не повірила в існування у неї захворювання. Коли жінці довелося прийти в КМЦ СНІДу для обстеження новонародженої дитини, соціальний працівник БО «100 відсотків життя. Київський регіон» пояснила важливість постановки на облік та отримання лікування. Пройшовши всі необхідні обстеження та огляди лікарів для призначення АРТ, стан здоров’я Анни різко погіршився. Вона потрапила до стаціонарного відділення КМЦ СНІДу, де знаходиться і на даний час.

За період лікування, органи опіки тимчасово вилучили до дитячого будинку двох її дітей, що дуже негативно відбилося на здоров’ї пацієнтки. Чоловік Анни має наркотичну залежність і протягом місяця не відвідує дружину в лікарні та не допомагає матеріально. Тому кошти, які були надані соціальним підприємництвом «Миті» дуже допомогли цій родині. Зараз Анна готується до початку прийому АРТ та будує оптимістичні плани на майбутнє.


Коментарі для цієї сторінки закриті