Хвилинки задоволення від «Миті» для мешканок будинку для пристарілих

01У них нема нікого. Вони вимушені проживати старість не в сімейному колі граючись з онуками, а в будинку для пристарілих з чужими людьми. Доля розпорядилася так, що колишні вчителі, бухгалтера та інші хороші спеціалісти зараз мають лише маленьку кімнатку та віконце, в яке весь час виглядають, чекаючи на відвідувачів.

Саме до цих бабусь напередодні 8 березня приїхали маленькі подаруночки від соціального підприємництва «Миті». Косметичні засоби ручної роботи, без консервантів, парабенів і SLS (лаурил сульфата натрія) дуже порадували мешканок Київського пансіонату ветеранів праці. Обділені увагою жіночки подовгу не відпускали зі своїх кімнат: розповідали про життя, про те, як їм живеться зараз, читали вірші. Уважно розглядали подарунки, дякували за увагу та за те, що про них не забули.

В свою чергу СП «Миті» щиро дякує всім, хто допомагає розвиватися підприємництву, купляє та користується продукцією, рекомендує її своїм рідним, друзям. Ми разом робимо хорошу справу – допомагаємо ВІЛ-позитивним жінкам самореалізовуватися та здобувати фінансову стабільність, а 10 % від продажів щомісяця передаються на благодійність. У березні, завдяки вам, 20 жінок, які проживають у пансіонаті ветеранів праці дочекалися не лише відвідувачів, а й маленьких подаруночків до свята. Як приємно робити добро! Візьміть собі за звичку!


Коментарі для цієї сторінки закриті