АНОНС: круглий стіл на тему «Проблеми запровадження соціального замовлення в Києві»

 19 жовтня 2017 року  відбудеться круглий стіл на тему «Проблеми запровадження соціального замовлення в Києві».  Організатор заходу – Благодійна організація «100 відсотків життя . Київський регіон».

Учасники зустрічі обговорять актуальні питання з надання соціальних послуг в місті, реформування системи організаційно-правової  взаємодії органів місцевого самоврядування з недержавними організаціями, використання бюджетних коштів для надання соціальних послуг, перерозподіл соціальної відповідальності між владою та громадою та інше. Окремі теми для обговорення:

  1. Проблеми у роботі системи державних закупівель Prozorro
  2. Аналіз та пріоритети соціальних послуг в Києві
  3. Виграш БО «100 відсотків життя. Київський регіон» в тендері з соцзамовлення в категорії «Паліативна допомога ВІЛ-інфікованим особам»

 

Спікери заходу:

Лада Булах – Виконавчий директор БО “100 відсотків життя. Київський регіон”

Олена Святюк – Директор програм та проектів БО “100 відсотків життя. Київський регіон”

Людмила Черкашина – заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА

 

Захід відбудеться 19 жовтня 2017 року за адресою: Київ, вул.Володимирська, 49-А в приміщенні flow space INVERIA,  зал «Студіо».

Час проведення: з 10:00 до 12:00

До уваги представників ЗМІ: акредитація для участі обов’язкова. Акредитація журналістів проводиться до 19 години 18 жовтня за телефоном 067 773 70 25 або за електронною адресою pr@plwh.kiev.ua

 


Коментарі для цієї сторінки закриті