АНОНС: Круглий стіл “Координація заходів співпраці щодо профілактики, виявлення та лікування хворих на туберкульоз”

АНОНС: Круглий стіл “Координація заходів співпраці щодо профілактики, виявлення та лікування хворих на туберкульоз”

Благодійна організація «100 відсотків життя. Київський регіон» спільно з ТМО “ФТИЗІАТРІЯ” проводить круглий стіл «Координація заходів співпраці щодо профілактики, виявлення та лікування хворих на туберкульоз».

Захід відбудеться 28 березня 2017 року за адресою: м. Київ, вулиця Богдана Хмельницкого, 7, конференц-зал, початок заходу 10.00. Реєстрація учасників з 09.30.

Під час круглого столу будуть обговорюватися питання реалізації заходів Міської цільової програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки за підсумками 2017 року, особливості співпраці фтизіатричної служби міста Києва з міжнародними та неурядовими організаціями, забезпечення прихильності до лікування у пацієнтів неурядовими організаціями.

До участі у заході запрошені представники Департаменту соціальної політики КМДА, районних управлінь охорони здоров’я, головні лікарі туберкульозних диспансерів м. Києва, представники громадських організацій.

З питань акредитації звертайтеся за електронною адресою savchenko@plwh.kiev.ua або за телефоном 097 750 00 65 до 27 березня 2018 р.


Коментарі для цієї сторінки закриті