Благодійники

Фонд Олени Пінчук «АнтиСНІД» — перша і єдина в Україні благодійна організація, спрямована на боротьбу з епідемією СНІДу, яка працює за рахунок приватних коштів. Фонд заснувала Олена Франчук у 2003 році з назвою Фонд Олени Франчук «АнтиСНІД». У 2010 році Олена Франчук стала членом Комісії високого рівня ООН з профілактики ВІЛ / СНІДу. http://www.antiaids.org/

Дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ (United Nations International Children’s Fund, UNICEF), спецілізована структура ООН створена 11 грудня 1946 року. Мета фонду – поліпшення стану здоров’я, харчуваня, умов існування дітей.
http://www.unicef.org/ukraine/ukr/

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» розпочав свою роботу в Україні наприкінці 2000 року – у формі проекту міжнародної технічної допомоги у рамках Трансатлантичної ініціативи з профілактики ВІЛ-інфекції за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Європейського Союзу.
http://www.aidsalliance.org.ua/

АIDS Healthcare Foundation – одна з найбільших ВІЛ-сервісних організацій у світі. В даний час надає медичну допомогу та послуги більш ніж 152 000 людей в 26 країнах світу (США, Африка, Латинська Америка, країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Східної Європи).
http://www.aidshealth.org/

Корпорація Майкрософт (Microsoft Corporation) — багатонаціональна корпорація комп’ютерних технологій. Виробляє широкий набір програмних продуктів, найпопулярніші — операційна система Microsoft Windows, веб-браузер Internet Explorer, пакет офісних програм Microsoft Office, інструментарій розробника Visual Studio.
http://www.microsoft.com

Фірма «SCHAFER SHOP» була заснована в 1939 році в Німеччині та відома у всьому світі як виробник офісних меблів і складського обладнання. Компанія має представництва й дочірні підприємства у 22 країнах.
http://www.schaefer-shop.com/

Abbott Laboratories (або просто Abbott) – Американські хіміко-фармацевтична корпорація. Входить в список Fortune 500. Була заснована в 1888 році доктором Уоллас Ебботт в Чикаго під назвою Alkaloidal Abbott Laboratories ‘Company, сучасна назва – c 1915 року. Штаб-квартира в місті Ебботт-Парк, штат Іллінойс.
http://www.abbott.com

Мережа жіночих експрес-фітнес клубів FitCurves. Перший клуб мережі був відкритий в 1992 р., в штаті Техас, США. В 2008 р., FitCurves розпочав роботу в Україні. Неофіційним девізом компанії є фраза: «Без макіяжу, без чоловіків і без дзеркал».
http://fitcurves.org/

Національний банк Украї́ни є особливим центральним органом державного управління, його емісійним центром, проводить єдину державну політику в галузі грошового обігу, кредиту, зміцнення грошової одиниці України — гривні.
http://www.bank.gov.ua

Компанія HiPP була заснована в 1932 році. На сьогоднішній день компанія HiPP є провідним виробником дитячого харчування в Європі. Підприємства-виробники продукції HiPP знаходяться в таких країнах як: Німеччина, Австрія, Угорщина, Швейцарія, Хорватія, Голландія. Особливість компанії – виробництво дитячого харчування зі строго контрольованоїекологічно чистої сировини з високою харчовою цінністю.
http://hipp.ua/

Навчальний центр Green Forest – це не просто курси англійської мови. Студенти і викладачі Грін Форесту вирізняються серед інших не лише своїм чудовим знанням англійської, але й своїм оптимізмом, комунікабельністю, ентузіазмом і креативністю. А ще активною суспільною позицією та небайдужістю до проблем ВІЛ-позитивних людей.
http://greenforest.com.ua/

McDonald’s – найбільша в світі мережа закладів швидкого харчування. На сьогоднішній день в 22 містах України функціонує 71 кафе МакДональдз. За понад 10 років існування МакДональдз® в Україні заклади компанії відвідали близько 430 000 000 гостей. Щодня МакДональдз обслуговує приблизно 200 тисяч відвідувачів. Компанія «МакДональдз Юкрейн Лтд.» є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україн.
http://www.mcdonalds.ua/

Procter & Gamble — американська транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою у місті Цинцинаті, штат Огайо, США, а регіональні представництва — в більш ніж вісімдесяти країнах.Сьогодні в Procter&Gamble в Україні, включаючи заводи в м. Бориспіль та м. Орджонікідзе, зайнято майже 2000 чоловік. P&G представляє на ринку України більш ніж 40 торгових марок. Від часу своєї появи на українському ринку компанія займається благодійністю.
http://www.pg.com.ua/

МБФ “Преподобного Сергия Радонежского” – основна мета діяльності фонду полягає у здійсненні безкорисливої ​​духовної, фінансової, матеріальної, консультативної благодійної допомоги нужденним.
http://radonezhskiy.org.ua/

Компанія НОВІОН є виробником препаратів спеціалізованого призначення для професійних спортсменів і людей, що працюють в умовах надмірних навантажень. Компанія приділяє особливу увагу розробці та виробництва препаратів, спрямованих на поліпшення самопочуття людей перебувають у так званому «прикордонний» стані.
http://novion.com.ua/

ТМ DERBY – безумовний лідер на українському ринку шкіргалантереї та товарів для подорожей. Сім років поспіль компанія займає перші місця в міжнародному щорічному конкурсі “Вибір Року в Україні” в номінаціях «Краща валіза», «Кращій рюкзак», «Кращій магазин сумок».
http://www.derby.ua/

ПрАТ «МТС Україна» – оператор мобільного зв’язку в Україні. Компанія була створена у 1992 році як спільне підприємство 4-ох компаній. Перший оператор мобільного зв’язку. У 2003 році увесь пакет акцій викупила компанія МТС (Мобільні ТелеСистеми). На грудень 2006 року кількість абонентів складає більше 18 мільйонів Станом на травень 2008, частка «МТС Україна» в українському ринку стільникового зв’язку складає 35,2%.
http://www.mts.com.ua